Podsumowanie projektu Akademia Seniorów 60+ realizowanego przez Fundację Ogólnopolskie Porozumienie UTW, odbędzie się w ramach Warszawskich Dni Seniora w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej ul. Nowolipie 25B, w dniu 23 września br, w godz. 12.00-14.00

Na odwiedzających czekają ciekawe prezentacje, wydawnictwa i słodki poczęstunek.

Zapraszamy!!!

Pobierz Plakat 2019 w formacie pdf

Pobierz PORADNIK Wolontariusza 2019

Zapraszamy seniorów i dzieci do wspólnych ćwiczeń.

Poradnik powstał w ramach projektu Akademia Liderów 60+ 2018- 2019

Pobierz - Babciu, Dziadku, ćwicz z nami

UWAGA! Szkolenie Akademii Liderów 60+ zaplanowane w Klubie sosnowym w dniach w dniach 7 i 8 maja br zostało z przyczyn obiektywnych odwołane.

O dalszych wydarzeniach w w/w zakresie będziemy informować Państwa w kolejnych komunikatach i informacjach mailowych.

Z pozdrowieniami

AKADEMIA LIDERÓW 60+ 2018-2019

Z przyjemnością informuję, że Fundacja OP UTW będzie kontynuowała w latach 2018-2019, na zlecenie Miasta st.Warszawy, projekt Akademia Liderów 60+.

Zapraszamy do współpracy kandydatów na partnerów instytucjonalnych projektu i wolontariuszy pragnących zrealizować swoje autorskie projekty. Proszę o zapoznanie się z załączonymi dokumentami.

Z serdecznościami

Koordynator projektu AL 60+ 2018 -2019