22 września 2017

Szanowni Państwo,

Dochodzą do nas informacje, że z serwera „HOME” , w tym adresu Fundacji wysyłane są faktury, żądania zapłaty i inne nieprawdziwe informacje, w tym w języku angielskim.
Oświadczamy, że są to atak hakerów i innych oszustów. Proszę o wyrzucanie ich do spamów bez otwierania.
Prosimy również o dokładne sprawdzanie od kogo jest email. Te fałszywki nie są wysyłane z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ale innych nietypowych adresów.

18 lipca 2017

W ramach projektu współfinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego wydany został Poradnik dla osób z dysfunkcjami psychicznymi i ich opiekunów. Pytania i odpowiedzi.
Wydanie II uzupełnione.

Zapraszamy do lektury.

Poradnik

Poradnik w wersji drukowanej można otrzymać w siedzibie Fundacji, ul. Patriotów 309 , kl. A lok. 15