20 maj 2021

DRODZY WARSZAWSCY SENIORZY!!!
Tworzy się nowe, bardzo atrakcyjne i przyjazne miejsce dla seniora -
Klubokawiarnia „PORA NA SENIORA”. Zapamiętajcie ten adres: Puławska 3. (przy pl. Unii Lubelskiej)

Z wielką radością informujemy o nawiązaniu współpracy między Fundacją „Ogólnopolskie Porozumienie Uniwersytetów Trzeciego Wieku” i Fundacją im. Józefa Fettera „Pora na Seniora”. W ramach podpisanego porozumienia wspierającego edukację i rozwój społeczności seniorskiej, Fundacja OP UTW objęła Honorowym Patronatem działalność nowo powstającej klubokawiarni Pora na Seniora, zlokalizowanej na warszawskim Mokotowie przy ulicy Puławskiej 3.
W klubokawiarni organizowane będą recitale, dancingi, warsztaty teatralne, taneczne i wokalne, prezentacje muzyczne, odczyty literackie oraz spotkania z interesującymi seniorami. Wspólnie będziemy tworzyć przestrzeń przyjazną dla seniorów do rozwijania własnych pasji, nie zabraknie także spotkań wspierających ich rozwój personalny. We współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku SGH, Fundacja im. Józefa Fettera Pora na Seniora oferować będzie również całodniowe, inspirujące spotkania skierowane do Klubów i Stowarzyszeń seniorskich zlokalizowanych poza Warszawą. Działania klubokawiarni mają na celu ścisłą współpracę z Uniwersytetami Trzeciego Wieku, stanowiąc ich komplementarną ofertę z dużym naciskiem na zajęcia praktyczne organizowane w małych grupach, zapewniających komfort i bezpieczeństwo tak ważne dla wszystkich w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną.
WKRÓTCE OTWARCIE!!!
Zapraszają