ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY TURNUS REHABILITACYJNY W TRUSKAWCU

UWAGA!!! Wyjazd planowany do sanatorium Moldowa w Truskawcu w dniach 26 maja – 9 czerwca nie dojdzie do skutku, z powodu zbyt małej grupy chętnych na ten termin.
W zamian proponujemy bardzo atrakcyjny termin wakacyjny 18 – 30 sierpnia 2018 r. także w sanatorium Moldowa. Osoby które zapisały się na turnus w maju proszone są o kontakt, czy nowy termin im odpowiada, a nowych słuchaczy zapraszamy do zapisywania się na termin sierpniowy..
Niezwykle szeroka oferta diagnostyczna i zabiegowa, dostępność lekarzy wszystkich specjalności, dobre jedzenie, miła obsługa, rozrywki, wycieczki oraz nowoczesne SPA, błota z Morza Martwego, protetyka dentystyczna, usługi optyczne, kosmetyka, super ceny..
Piękny Truskawiec ( 80 km od Lwowa) zaprasza. Wycieczka do Lwowa ze spektaklem operowym.
Cena z transportem 400 PLN i 340 EURO z niezwykle bogatą ofertą zabiegową i opieką lekarzy specjalistów, w pokoju dwuosobowym..
Szczegóły w Referencjach.
Rekomenduję !!!