Cyberbezpieczeństwo seniorów ( i nie tylko) w sieci

–to projekt finansowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego, który oferuje działania edukacyjne, prewencyjne i interwencyjne w sytuacjach kryzysowych i adresuje je do seniorów, dzieci, młodzieży, przedsiębiorców, rodziców, dziadków, nauczycieli, którzy aktywnie lub przynajmniej biernie korzystają z internetu.
Każdy wielki wynalazek przyciąga i inspiruje oszustów, hakerów, złodziei, naciągaczy, a nawet przestępców matrymonialnych i pedofili. Jak uchronić się od negatywnych, a czasem tragicznych skutków ich działań przekażą eksperci projektu, proponując działania edukacyjne, prewencyjne, pomoc prawną i informatyczną dla mieszkańców Mazowsza, w tym zarówno dzieci, młodzieży jak i seniorów.
Udział w projekcie jest bezpłatny.
Uczestnicy otrzymują pomoce naukowe, gadżety promocyjne, wydawnictwa i mały poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!

zał. Oferta z prezentacją projektu PDF