Szanowni Liderzy Uniwersytetów Trzeciego Wieku i innych organizacji pozarządowych

Wszyscy zmagamy się ze skutkami pandemii COVID-19, która ma znaczący wpływ na nasze zdrowie, swobody działania, warunki nauki, pracy i odpoczynku, a także realizację projektów senioralnych, zwłaszcza tych finansowanych z dotacji publicznych.
W ramach t.zw „ścieżki menedżerskiej” Akademii Liderów 60+, eksperci projektu opracowali dla Państwa skrócony poradnik radzenia sobie z ryzykiem projektu, czyli zdarzeniami nieprzewidzianymi, które zagrażają celom lub efektom projektu więc wymagają szybkich decyzji korygujących lub naprawczych.
Sytuacja, w której przyszło nam realizować projekty wymusiła na liderach organizacji szybkie nabycie nowych kompetencji zarządzania ryzykiem projektu, w czym mam nadzieję pomocny będzie załączony poradnik.

Życzę sukcesów w realizacji zamierzeń, a przede wszystkim zdrowia.

Prezes Fundacji Ogólnopolskie Porozumienie
Uniwersytetów Trzeciego Wieku