Ważny komunikat w spr. VII sesji OPS

Przypominamy, że pozostał jedynie ostatni tydzień zgłaszania delegatów do udziału w VII sesji plenarnej OPS, która odbędzie się w senacie RP 4 października 2021 r.
W przypadku problemów z adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. proszę kierować pocztę na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dotychczasowe zgłoszenia zostały przyjęte i każda z osób otrzyma potwierdzenie akredytacji.
Jeśli ktoś nie otrzymał potwierdzenia, np. wskutek trudności z działaniem poczty, proszony jest o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przesyłamy projekt Deklaracji programowej VII sesji plenarnej. Ewentualne uwagi prosimy zgłaszać do dnia 25 września 2021 r.
Do zobaczenia w Senacie RP
Prezydium OPS