Teraz Polska

W trakcie Gali w Teatrze Wielkim poświęconej XXIV edycji Konkursu Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" Honorowe Wyróżnienie otrzymała Fundacja "Ogólnopolskie Porozumienie Uniwersytetów Trzeciego Wieku" w Warszawie.
Laudację wygłosiła oraz statuetkę "Teraz Polska" wręczyła Krystynie Lewkowicz - Prezesowi Fundacji "OP UTW", Marszałek Sejmu RP Pani Ewa Kopacz. W trakcie Gali Honorowe Wyróżnienie "Teraz Polska" otrzymała też Telewizja Polska SA.
Statuetki "Teraz Polska" wręczono też kilkunastu innowacyjnym producentom, usługodawcom i gminom oraz dwóm wybitnym Polakom, prof. Markowi Belce i dr. Januszowi Lewandowskiemu. Otrzymał ją także za całokształt pracy artystycznej zespół "Budka Suflera".
Ta prestiżowa nagroda to uhonorowanie 40 lat funkcjonowania fenomenu społecznego , jakiem jest ruch Uniwersytetów Trzeciego Wieku . Szczególnie miło jest mi otrzymać ją z rąk Pani Marszałek Ewy Kopacz, która jest patronką honorową i wielką promotorką spraw senioralnych.
Najnowszy sukces Pani Marszałek to stała Sejmowa Komisja Polityki Senioralnej pod przewodnictwem Posła Michała Szczerby. To wyraz uznania dla 500 UTW w Polsce - powiedziała Krystyna Lewkowicz , odbierając statuetkę.

szybkie chwilowki