XII Dzień Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Służewcu.

Fundacja „Ogólnopolskie Porozumienie Uniwersytetów Trzeciego Wieku” oraz Parlamentarny  Zespół ds. UTW zapraszają na XII edycję unikalnej w świecie imprezy plenerowej dla warszawskich seniorów pod honorowym patronatem Prezydenta m. st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego

DZIEŃ UNIWERSYTETÓW TRZECIEGO WIEKU NA TORZE WYŚCIGÓW KONNYCH SŁUŻEWIEC

11 CZERWCA 2023 r. POCZĄTEK O GODZ. 12.00
Pielęgnujemy warszawskie tradycje bywania na wyścigach konnych, promujemy zdrowy sposób spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

W programie m.in:
1.     Powitanie,  zwiedzanie obiektów Toru Wyścigów Konnych
2.     Koncert gwiazdy estrady ELENI
3.     Konkurs na najpiękniejszą kreację i  kapelusz
4.     Specjalna gonitwa o Puchar UTW  – możliwość zakładów
5.     Piknik w strefie rodzinnej z bezpłatnym cateringiem,  napojami chłodzącymi
6.     Atrakcje przygotowane przez Partnerów i  Sponsorów w strefie rodzinnej
7.     Dowóz uczestników autokarami ze stacji Metro Wilanowska pod samą bramę Toru.

BEZPŁATNY WSTĘP DLA WARSZAWSKICH SENIORÓW Z UTW I  GOŚCI  HONOROWYCH TYLKO Z ZAPROSZENIAMI, KTÓRE BĘDĄ WYDAWANE NA NAJBLIŻSZYM POSIEDZENIU B KDS DS. UTW (wstępnie planowanym na 11 maja 2023)

Serdecznie zapraszamy!
ORGANIZATOR